З підземним депо: у Харкові продовжать будувати метро, — Терехов

У Харкові продовжать будувати метро, - Терехов

У Харкові продовжать будувати метро, - Терехов

Транспорт та інфраструктура
31 травня 14:19

У Харкові, незважаючи на війну, продовжують працювати над проектом будівництва нових станцій метрополітену та електродепо, ведуться переговори з потенційними підрядниками.

Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 31 травня, зустрівся із представником Європейського банку реконструкції та розвитку.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Нагадаємо, до війни було затверджено проект будівництва електродепо та нових станцій Олексіївської лінії у бік вулиці Одеської. Було оголошено всі необхідні тендери. Будівництво мало розпочатися навесні, але через розв'язану РФ війну тендерні процедури сповільнилися.

Наразі реалізація проекту перебуває на стадії переговорів із учасниками тендеру, які мають підтвердити подальшу участь у конкурсі.

За словами мера, необхідні для будівництва кошти лежать на рахунках, і щойно дозволить військова обстановка, будуть взяті в роботу. Зараз же з огляду на отриманий під час війни досвід у місті хочуть внести зміни до проектної документації. Зокрема щодо будівництва електродепо на станції «Перемога».

«Ворог обстрілював наші депо, постраждала певна кількість складів метрополітену. Тому з метою безпеки проект необхідно змінити та пустити депо під землею. Ми маємо врахувати досвід, здобутий під час війни», - сказав Ігор Терехов.

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах