В Міноборони пояснили особливості мобілізації автомобілів в Україні

В Міноборони пояснили особливості мобілізації автомобілів в Україні -

В Міноборони пояснили особливості мобілізації автомобілів в Україні - фото: espreso.tv

Транспорт та інфраструктура
13 травня 12:51

У Міністерстві оборони України роз'яснили особливості військово-транспортного обов’язку.

Як розповів у тижневому огляді МОУ речник Міністерства оборони України, старший лейтенант Дмитро Лазуткін, військово-транспортний обов’язок встановлюється з метою задоволення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період транспортними засобами, у тому числі водними і технікою.

Це також можуть бути трактори, самохідні сільськогосподарські, дорожньо-будівельні машини, сільськогосподарська техніка.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

- Залучення транспортних засобів під час мобілізації здійснюється ТЦК, центральним управлінням або регіональними органами СБУ, відповідними підрозділами розвідувальних органів України на підставі рішень місцевих державних адміністрацій, що оформлюється відповідними розпорядженнями, - зауважив спікер.

Також Дмитро Лазуткін зазначив, що приймання-передача транспортних засобів, залучених під час мобілізації та їх повернення після оголошення демобілізації здійснюються на підставі актів приймання передачі, в яких зазначаються відомості про власників, технічний стан, залишкову вартість та інші необхідні відомості, що дають змогу ідентифікувати транспортні засоби.

Він запевнив, що повернення транспортних засобів власнику здійснюється протягом 30 календарних днів з моменту оголошення демобілізації.

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах