Паралімпійка з Харкова здобула золото на чемпіонаті світу

Паралімпійка з Харкова здобула золото на чемпіонаті світу.

Паралімпійка з Харкова здобула золото на чемпіонаті світу. Фото: Суспільне

27 сiчня 2023 16:17

Паралімпійська чемпіонка з Харкова Людмила Ляшенко здобула золоту медаль чемпіонату світу з парабіатлону та лижних перегонів у шведському місті Естерсунд.

Вона стала найкращою в індивідуальній гонці у класі стоячи.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

З трьома промахами Ляшенко показала час 32 хвилини 16,4 секунди. Друге місце посіла інша українка Богдана Конашук, яка відстала від харків'янки на 1 хвилину 18 секунд. Третьою стала канадка Бріттані Гудак.

Як повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, 25 січня спортсмени змагалися в індивідуальних перегонах на середній дистанції, як та інших дисциплінах, у трьох класах: сидячи, стоячи та серед спортсменів із порушенням зору.

Загалом українці вже здобули на чемпіонаті 17 медалей.

Довідка Vgorode. Людмила Ляшенко родом із Запоріжжя. У Харкові закінчила Харківський обліково-економічний технікум ім. Ф. Г. Ананченко, зараз навчається у Харківській державній академії фізичної культури за напрямом "Спорт, лижна гонка". Двічі брала участь у Паралімпійських іграх - у 2018 (1 золота та 3 бронзових медалей) та 2022 (1 золота, 1 срібна та 1 бронзова медалі) роках.

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.