Курсант харківського вишу став чемпіоном Кубка світу з таїландського боксу

Курсант харківського вишу став чемпіоном Кубка світу з таїландського боксу - фото: t.me/citykharkivua

28 грудня 2022 14:16

Курсант Харківського національного університету внутрішніх справ Єгор Скуріхін став чемпіоном Кубка світу з таїландського боксу, який проходив з 24 по 26 грудня у Таїланді у місті Бангкок.

Як повідомили у департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради,  Єгор Скуріхін виступав у ваговій категорії до 75 кг.

Всього у змаганнях взяли участь 380 спортсменів із 45 країн. Команду України представляли дев’ять спортсменів.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За результатами змагань збірна України посіла друге загальнокомандне місце, здобувши чотири бронзові, дві срібні та три золоті медалі.

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.