Міністр освіти розповів, як буде організовано навчальний процес у Харкові

Міністр освіти розповів, як буде організовано навчальний процес у Харкові.

Міністр освіти розповів, як буде організовано навчальний процес у Харкові. Фото: Сергій Шкарлет/телеграм

Події
13 липня 20:09

Міністр освіти України Сергій Шкарлет відвідав Харків та побував у навчальних закладах міста, зокрема постраждалих від ракетного обстрілу Росії.

За його словами, обсяги збитків від руйнування інфраструктури та матеріально-технічної бази навчальних закладів, які спричинила збройна агресія Росії, становлять десятки мільярдів гривень.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

«За 140 днів повномасштабного вторгнення ворог потрапив у понад 500 навчальних закладів Харківщини. Це четверта частина пошкоджених чи зруйнованих навчальних закладів країни. Ми все збудуємо, а Харків не втратить статусу студентів. Учні обов'язково повернуться до навчання. В Україні пануватимуть злагода та мир», - написав він у своєму телеграм-каналі.

За його інформацією, у Харківській області найбільша кількість пошкоджених та зруйнованих навчальних закладів з усієї України. Так, із 715 установ загальної середньої освіти – 223 пошкоджені або повністю зруйновані.

Проте в області готуються до початку навчального року.

«З огляду на ситуацію в Харківській області, це має бути виключно онлайн-режим. Рішення про формат буде визначено ОВА у серпні. Наразі здійснюється моніторинг наявності та стану укриттів у навчальних закладах, але попередньо потрібно готуватися до дистанційного навчання. Безпека – на першому місці. Незалежно від формату освітнього процесу, кожен навчальний заклад має бути готовим до навчання. Усі учні цих шкіл мають бути охоплені освітнім процесом, а вчителі, по можливості, залучені до викладання. Наш загальний обов'язок забезпечити безперервність навчання», - сказав Шкарлет.

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах