Харківська спортсменка Ірина Деха стала чемпіонкою світу з важкої атлетики

Харківська спортсменка Ірина Деха стала чемпіонкою світу з важкої атлетики - фото: Факти

Події
15 грудня 2022 14:26

Харківська спортсменка Ірина Деха виборола золоту нагороду на чемпіонаті світу, який з 5 грудня проходить у Колумбії.

Про це повідомив НОК України.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

14 грудня відбулися змагання у ривку у ваговій категорії до 81 кг. У змаганні брали участь відразу дві українки. 26-річна харків'янка Ірина Деха виграла з результатом 122 кг. Срібною призеркою стала уродженка Хмельниччини Аліна Марущак, яка підняла штангу вагою 119 кг.

Загалом національна збірна України здобула на турнірі вже три нагороди.

Нагадаємо, Vgorode повідомляв, що першу медаль на чемпіонаті світу-2022 з важкої атлетики у Боготі  виборола харків’янка Каміла Конотоп.

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.