Харків’янка завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з важкої атлетики

Харків’янка завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з важкої атлетики -

Харків’янка завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з важкої атлетики - - фото: facebook.com/uwf.net.ua

Події
09 грудня 2022 15:28

Першу медаль на чемпіонаті світу-2022 з важкої атлетики у Боготі (Колумбія) завоювала українка Каміла Конотоп.

Харків’янка Каміла Конотоп здобула бронзову медаль на чемпіонаті світу-2022 з важкої атлетики у Колумбії. Про це повідомили у федерації важкої атлетики України.

Последние оперативные новости Харькова в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации

21-річна Каміла Конотоп виступала у ваговій категорії до 59 кілограмів.  Вона виграла малу "бронзу" у ривку, показавши результат 102 кг.

За підсумком двох видів програми українська спортсменка завершила змагання на шостій позиції із сумою 223 кг.

Харків’янка завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з важкої атлетики -Харків’янка завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з важкої атлетики - - фото: facebook.com/uwf.net.ua

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.