У Харкові сталося дві пожежі

У Харкові сталося дві пожежі

У Харкові сталося дві пожежі -фото: facebook.com/DSNSKHARKIV

Події
13 грудня 2022 08:55

Через сильне задимлення рятувальникам довелося евакуювати людей.

Одна з пожеж сталася близько 12 години на вулиці Харківських дивізій. У 10-поврховому будинку на рівні 5 та 6 поверхів горіли електрощитові. Загальна площа загоряння становила два квадратних метри. Про це повідомляють у пресслужбі ДСНС Харківської області.

Через сильне задимлення рятувальники евакуювали 7 людей. Пожежу вдалося загасити за пів години. Імовірна причина – коротке замкнення електромережі.

Последние оперативные новости Харькова в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации

Ще одна пожежа сталася близько 20:30 на вулиці Ощепкова. У житловій 5-поверхівці горіла кухня. Під час проведення розвідки бійці ДСНС відшукали у задимленій оселі її господаря. Його вивели з небезпечної зони, врятувавши життя.

На кухні горіли домашні речі та всілякий непотріб на площі 5 квадратних метрів. Пожежу загасили о 21:30. Її причина встановлюється.

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах