Як школярам пройти профілактичний медогляд у Харкові

Як школярам пройти профілактичний медогляд у Харкові -

Як школярам пройти профілактичний медогляд у Харкові - фото: freepik.com

Події
02 вересня 2022 21:53

Незважаючи на повномасштабну війну, необхідність проходження медогляду для школярів ніхто не скасовував. У міськраді Харкова розповіли, як це зробити.

Так, незалежно від форми навчання, профогляди обов'язкові та мають щорічно проводитись за місцем медичного обслуговування дитини.

Якщо дитина тимчасово залишила будинок через війну, то медогляд може пройти за місцем фактичного проживання в медустанові, яка працює за Програмою медичних гарантій і здатна забезпечити надання необхідної медичної допомоги.

Першокласникам медогляд потрібно було проходити перед зарахуванням до школи. Отриману довідку та карту щеплень треба було надати медпрацівнику школи.

Для учнів 2-11 класів теж щорічний медогляд також обов'язковий, але його можна зробити пізніше, щоб не створювати черг у перші дні вересня. До педіатра чи сімейного лікаря можна записатися у будь-який час.

Зауважимо, що навчальний заклад може попросити додатково надати довідку про вакцинацію дитини, якщо такі дані відсутні. Наприклад, якщо дитина змінила школу або недавно прищепилася.

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах