Росіяни обстріляли з РСЗВ Малу Данилівку: є постраждалі

Росіяни обстріляли з РСЗВ Малу Данилівку: є постраждалі.

Росіяни обстріляли з РСЗВ Малу Данилівку: є постраждалі. Фото: t.me/police_kh_region

Події
25 серпня 2022 12:57

Передмістя Харкова знову потерпає від обстрілів. 25 серпня у селищі міського типу Мала Данилівка системами залпового вогню російська армія зруйнувала 11 житлових будинків.

Про це повідомили у поліції Харківської області.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Також, за даними правоохоронців, пошкоджено три автомобілі, загинули домашні тварини. Є постраждалі. Їх доставили в лікарню у Харків.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Росіяни обстріляли з РСЗВ Малу Данилівку: є постраждалі.Росіяни обстріляли з РСЗВ Малу Данилівку: є постраждалі. Фото: t.me/police_kh_region

Росіяни обстріляли з РСЗВ Малу Данилівку: є постраждалі.Росіяни обстріляли з РСЗВ Малу Данилівку: є постраждалі. Фото: t.me/police_kh_region

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах