Харків'янин Максим Веракса завоював срібло на Паралімпійських іграх у Парижі

Харків'янин Максим Веракса завоював срібло на Паралімпійських іграх у Парижі.

Харків'янин Максим Веракса завоював срібло на Паралімпійських іграх у Парижі. Фото: ХОВА

05 вересня 16:24

Харківський плавець Максим Веракса виборов срібну медаль Паралімпійських ігор у Парижі. Нагороду він виборов у класі S12 на дистанції 100 м вільним стилем, яку подолав за 53.64 секунди.

Про це повідомила прес-служба Харківської обласної військової адміністрації.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Паралімпійським чемпіоном на цій дистанції став українець Ярослав Денисенко із Полтавської області. Він випередив Максима Вераксу на 0,53 секунди. Бронзова медаль дісталася спортсмену з Азербайджану.

Таким чином, на рахунку харківських спортсменів вже 1 золота, 1 срібна та 2 бронзові медалі цієї Паралімпіади.

Загалом за підсумками семи днів змагань Україна виборола 52 медалі - 13 золотих, 18 срібних та 21 бронзову.

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.