Харків'янка з порушеннями слуху здобула медаль на чемпіонаті світу з шахів

Харків'янка з порушеннями слуху здобула медаль на чемпіонаті світу з шахів.

Харків'янка з порушеннями слуху здобула медаль на чемпіонаті світу з шахів. Фото: Харківська міськрада

04 липня 21:21

Харків'янка Олена Осипова стала бронзовим призером чемпіонату світу з шахів серед спортсменів із порушеннями слуху.

Змагання відбуваються з 25 червня по 6 липня у місті Белград (Сербія), повідомили у прес-службі Харківської міськради.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Представниця Харкова Олена Осипова стала бронзовим призером світової першості у бліці. Також у цьому турнірі вона виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.

Нагадаємо, вісім спортсменів від Харкова братимуть участь в Олімпійських іграх 2024 року. Ще 14 харків'ян відібрано на Паралімпіаду 2024 року.

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.