Без розкопок: у Харкові вперше в Україні відремонтували колектор новим методом. Фото: ХТС
У Харкові реалізували перший в Україні проєкт із застосуванням інноваційної технології відновлення каналізаційних колекторів.
Про це повідомили в "Харківських теплових мережах".
Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Роботи провели на аварійній ділянці довжиною 113 метрів, що є частиною залізобетонного колектора діаметром 1000 мм, якому понад 50 років.
Весь масштаб пілотного завдання охоплює ділянку у 200 квадратних метрів, огороджену блакитними захисними парканами. За ними відбувається високотехнологічний процес, який не потребує земляних робіт і не вимагає відключення стоків.
Ремонт здійснюють у кілька етапів:
Нова технологія, яку вже використовують у багатьох країнах Європи, дозволяє відновлювати каналізаційні системи без масштабних розкопок і порушення міської інфраструктури. Вона підходить для труб будь-якого діаметра та значно скорочує терміни ремонту.
Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.