У Харкові водій Toyota врізався в автобус і тролейбус: постраждали семеро людей. Фото: Харківська облпрокуратура
У Харкові затримали 46-річного водія позашляховика Toyota, який спричинив аварію за участю маршрутного автобуса та тролейбуса.
Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.
Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Аварія сталася ввечері 23 серпня. Слідчі встановили, що чоловік рухався з перевищенням швидкості по проспекту Героїв Харкова в бік центру міста та врізався у маршрутний автобус.
Від удару позашляховик розвернуло, після чого він врізався у тролейбус, що рухався у попутному напрямку.
Внаслідок аварії постраждали (отримали гостру реакцію на стрес та тілесні ушкодження) сім людей, серед них — вагітна жінка та 16-річна дівчина.
Попередньо встановлено, що водій перебував у стані алкогольного сп’яніння. Крім того, він відмовився проходити перевірку на вміст алкоголю за допомогою "Драгера".
Чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання про повідомлення йому про підозру.
Досудове розслідування проводять слідчі СУ ГУНП в Харківській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.
Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.
У Харкові водій Toyota врізався в автобус і тролейбус: постраждали семеро людей. Фото: Харківська облпрокуратура
У Харкові водій Toyota врізався в автобус і тролейбус: постраждали семеро людей. Фото: Харківська облпрокуратура