Антисанітарія, бруд, відсутність продуктів: під Харковом поліція вилучила із сім'ї дитину

Антисанітарія, бруд, відсутність продуктів: під Харковом поліція вилучила із сім'ї дитину.

Антисанітарія, бруд, відсутність продуктів: під Харковом поліція вилучила із сім'ї дитину. Фото: поліція Харківської області

Події
06 червня 19:27

У місті Дергачі Харківської області поліцейські разом із службою у справах дітей вилучили дитину із сім'ї, яка перебувала у складних життєвих обставинах.

Про це повідомили у поліції Харківської області.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Під час перевірки умов проживання правоохоронці виявили у приміщенні антисанітарію, бруд та відсутність продуктів харчування.

"Дитина жила в жахливих умовах, які небезпечні для її здоров'я та морального виховання. Дівчинку було доставлено на медогляд до лікарні. Після чого дитину на певний період передадуть у патронатну сім'ю, де їй надаватимуть соціальну підтримку та догляд", - повідомили в поліції.

Антисанітарія, бруд, відсутність продуктів: під Харковом поліція вилучила із сім'ї дитину.Антисанітарія, бруд, відсутність продуктів: під Харковом поліція вилучила із сім'ї дитину. Фото: поліція Харківської області

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах