У Балаклії трактор підірвався на міні. Фото: ДСНС у Харківській області
Сьогодні, 27 травня, на околиці міста Балаклія Харківської області трактор підірвався на вибухонебезпечному пристрої, імовірно протитанковій міні. Внаслідок детонації постраждав 41-річний тракторист, його госпіталізовано.
Про це повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій у Харківській області.
Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Тракторист косив траву на узбіччі автомобільною дорогою, коли стався вибух.
"Шановні харків’яни! Будьте уважними і обережними. Не рухайтесь невідомими чи не перевіреними ґрунтовими дорогами. Не чіпайте будь-які підозрілі та незнайомі предмети. Не відвідуйте ліси, лісосмуги, поля, пойми річок та інші відкриті простори, особливо ті, де точилися бої, або які перебували під ворожою окупацією.
У разі виявлення підозрілого предмета повідомте про знахідку в ДСНС або Нацполіцію за телефонами "101", "102" або "112"", - кажуть у ДСНС.
Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.