У Харкові судитимуть директора ринку з Куп’янська, який працював на окупантів. Фото: lexinform
Правоохоронці завершили спеціальне досудове розслідування щодо 64-річного мешканця Куп’янська, який під час окупації міста добровільно пішов на співпрацю з ворогом.
Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.
Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Чоловіка судитимуть заочно за колабораційну діяльність. Йому загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Під час окупації міста збройними силами рф обвинувачений добровільно обійняв посаду "и. о. директора коммунального предприятия "Купянский городской рынок"". Він виконував накази окупаційної адміністрації, давав розпорядження працівникам, розпоряджався фінансами та майном ринку відповідно до російського законодавства.
Таким чином, чоловік сприяв функціонуванню комунального підприємства під контролем окупантів, що входить до складу його злочинної діяльності.
Після деокупації Куп’янська фігурант переховується від українських правоохоронців. Його оголошено у розшук. Судовий процес відбуватиметься заочно у Червонозаводському районному суді м. Харкова.
Колаборанта судитимуть за ч. 5 ст. 111-1 КК України ("Колабораційна діяльність"). Максимальне покарання передбачає до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна.
Досудове розслідування проводили слідчі СВ Куп’янського РВП ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу Управління СБУ в Харківській області.
Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.
У Харкові судитимуть директора ринку з Куп’янська, який працював на окупантів. Фото: Харківська облпрокуратура