Затримано водія вантажівки, яка вилетіла на зустрічну смугу і вбила двох людей під Харковом. Фото: Харківська обласна прокуратура
Водія вантажівки MAN, яка скоїла смертельну ДТП у Чугуївському районі, взята під варту 38-річному чоловікові повідомили про підозру в порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть двох осіб і заподіяло тілесні ушкодження ще двом особам (ч. 3 ст. 286 КК). України). Серед постраждалих – трирічна дитина.
Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.
Останні оперативні новини Харкова в нашому Telegram-каналі.
Аварія сталася 11 грудня 2024 року близько 8:00 на автодорозі "Київ-Харків-Довжанський" поблизу села Іванівка Чугуївського району.
"Водій вантажівки MAN не переконався у безпеці своїх дій та в тому, що зустрічна смуга руху вільна на достатній для обгону відстані. Під час виїзду на смугу руху зустрічного напрямку він допустив зіткнення передньою частиною свого автомобіля з передньою частиною автівки ЗАЗ, яка в цей час рухалась у зустрічному напрямку. В авто ЗАЗ на пасажирських місцях перебувала родина: подружжя та їх 3-річна донька. За кермом авто був їх 39-річний знайомий. Водій та жінка загинули на місці. Батько з донькою отримали травми. Їх госпіталізували до лікарні, дівчинка перебуває у тяжкому стані", - розповіли в прокуратурі.
Правоохоронці затримали водія вантажівки в порядку ст. 208 КПК України. Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.