У Харкові хочуть запровадити проект з оренди муніципального житла

У Харкові хочуть запровадити проект із оренди муніципального житла.

У Харкові хочуть запровадити проект із оренди муніципального житла. Фото: fakty.com.ua

Події
11 червня 12:05

У рамках розробки концепції Генерального плану місто Харків бере участь у міжнародному проекті запровадження доступних моделей оренди житла.

Про це Харківський міський голова Ігор Терехов повідомив на заході "Відновлення Харкова: основні цілі та плани", що відбувся в Берліні.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За його словами, цей проект реалізується Європейською економічною комісією ООН та фінансується урядом Німеччини. Загалом у тій чи іншій мірі у Харкові було пошкоджено понад 9,6 тисячі будівель, в основному – житлових. Сума загального завданого збитку оцінюється майже в 10 мільярдів євро.

"Цього року ми плануємо провести капремонт та реконструкцію близько 160 будинків. Ще близько 400 проектів з капремонту та реконструкції перебувають у роботі. Я вважаю, що сьогодні не потрібно чекати закінчення війни. Відновлення вже зараз, сьогодні – це дуже важливо для людей, їхнього емоційного стану", - розповів Ігор Терехов.

Водночас, відразу задовольнити попит на нове житло буде дуже важко, каже він.

"Саме тому наше місто бере участь у міжнародному проєкті з впровадження доступних моделей оренди житла. Його мета - розробити муніципальну програму розвитку орендного та доступного житла в Харкові для різних цільових груп. В результаті буде сформований муніципальний житловий фонд для оренди або іпотеки. При створенні цієї програми буде використаний досвід Німеччини, зокрема, нашого міста-побратима Нюрнберга", - повідомив міський голова.

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах