Віце-мер Куп'янська підозрюється у державній зраді. Фото: Суспільне
Колишнього депутата, заступника міського голови Куп'янська Андрія Козуба підозрюють у тому, що під час окупації міста він перейшов на бік ворога. Офіційно уклав трудовий договір і почав працювати у незаконно створеній так званій "Тимчасовій цивільній адміністрації".
Як повідомив начальник слідчого управління Нацполіції Харківської області Сергій Болвінов, підозру екс-чиновнику вручили заочно.
Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
"Заступник міського голови Куп'янська – у 2022 році порушив присягу як депутат міськради і одразу після окупації міста бігцем побіг до ворога. Щоправда, на високу посаду зрадника не взяли навіть росіяни. Отримав посаду в.о. помічника заступника голови з інфраструктури.
Після звільнення Куп'янська він зник, але ми вже повідомили йому про підозру заочно, інкримінуємо колабораційну діяльність та державну зраду. Справу розслідуємо щодо процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури", - повідомив Болвінов.
За інформацією Харківського антикорупційного центру, Козуб із 2016 року був заступником Куп'янського міського голови.
"Спочатку в Олега Войтюка, потім у Геннадія Мацегори. Також Козуб був членом виконкому Куп'янської міськради та депутатом Куп'янської райради (балотувався від ОПЗЖ"), - повідомили у ХАЦ.
За даними ХАЦ, окупанти призначили Козуба "керівником штабу з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального періоду" на тимчасово окупованих територіях Харківської області. А новим "колегам" зрадника представляв відомий із 2014 року харківський сепаратист Володимир Демченко.