Вербувала агентів та працювала на ФСБ: у Харкові поліцейські викрили колаборантку

Вербувала агентів та працювала на ФСБ: у Харкові поліцейські викрили колаборантку - фото: Сергій Болвінов

Вербувала агентів та працювала на ФСБ: у Харкові поліцейські викрили колаборантку - фото: Сергій Болвінов

Події
27 грудня 2022 08:41

Поліція Харківщини викрила колаборантку, яка вербувала для ФСБ громадян України.

Про це повідомив начальник Слідчого управління ГУНП України в Харківській області Сергій Болвінов.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У жовтні слідчі управління скерували до суду справу щодо "агента ФСБ" - мешканця Харкова, який передавав росіянам дані про об’єкти ЗСУ. Але розслідування продовжувалось, і слідчі встановили жінку, пов’язану з ФСБ, яка завербувала цього харків’янина.

- Встановлено, що Людмила - уродженка Донецька, у 2014 році вона працювала медсестрою на боці так званої "днр". Після цього переїхала до Москви та працює на служби розвідки рф – в тому числі вербує українців для отримання координат та даних по переміщенню військових на території України, - зазначив Болвінов.

Підозра за ч. 1 та ч. 2 ст. 111 виписана заочно та вручена її сину - він не згоден з проросійськими поглядами матері. Сама зрадниця оголошена в розшук.

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах