Росіяни навели понтонні переправи на Харківському напрямку

Росіяни навели понтонні переправи на Харківському напрямку.

Росіяни навели понтонні переправи на Харківському напрямку. Фото: focus.ua

Події
27 липня 2022 11:31

У Харківській області росіяни навели понтонні переправи. Так загарбники намагаються покращити логістичне забезпечення своїх підрозділів.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ 27 липня.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За даними Генштабу, на Харківському напрямку росіяни стріляли зі ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Харків, Чугуїв, Шевелівка, Краснопілля та багатьох інших.

На Слов’янському напрямку противник здійснював вогневе ураження із танків, ствольної та реактивної артилерії у районах населених пунктів Норцівка, Богородичне, Долина, Чепіль, Велика Комишуваха, Адамівка, Мазанівка, Гусарівка та інших.

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах