СБУ проведе контрдиверсійні навчання у Харківській області

СБУ проведе контрдиверсійні навчання у Харківській області.

СБУ проведе контрдиверсійні навчання у Харківській області. Фото: korrespondent.net

Події
15 лютого 2022 08:34

Служба безпеки України розпочне багатоетапні контрдиверсійні навчання у Харківській області з 15 лютого. Про це Vgorode повідомили у облуправлінні СБУ.

Тренування відбуватимуться до початку березня на всій території Харківської області із зосередженням особливої уваги на прикордонних районах.

"Метою навчань є удосконалення міжвідомчої взаємодії силових структур та органів влади, посилення захищеності об'єктів критичної інфраструктури, а також виявлення та затримання умовних диверсійних груп", - розповіли силовики.

Харків'ян та мешканців області просять із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, а також мати із собою документи, що засвідчують особу.

Навчання пройде в умовах максимально наближених до реальних, з використанням спеціальної техніки та озброєння. Тому на окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, огляд автомобілів.

"СБУ закликає громадян бути пильними. Якщо у ваше поле зору потрапили особи, які виявляють необґрунтований інтерес до об'єктів транспортної інфраструктури, військових об'єктів, будівель органів влади та управління, використовуючи при цьому засоби відео-, фотофіксації, безпілотні літальні апарати, просимо невідкладно повідомляти Управління СБУ у Харківській області за телефоном (057) 700-16-61, електронною поштою [email protected] або іншим зручним способом", - повідомили в СБУ.

Читай всі новини Харкова в Facebook і підписуйся на нас в Instagram і Viber.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах