Волонтер з Тернопільщини Олексій Єлхін продав родинні реліквії для допомоги фронту

Волонтер з Тернопільщини Олексій Єлхін продав родинні реліквії для допомоги фронту

Волонтер з Тернопільщини Олексій Єлхін продав родинні реліквії для допомоги фронту

Люди міста
07 липня 15:43

Волонтер з Тернопільщини Олексій Єлхін передав 8 дронів та 15 рацій Hytera  для потреб підрозділів ЗСУ на Південному напрямку, для цього він продав родинну колекцію ікон.

Волонтер з Тернопільщини Олексій Єлхін продав родинні реліквії для допомоги фронту фото 1Волонтер з Тернопільщини Олексій Єлхін продав родинні реліквії для допомоги фронту фото 1

"Дорогі друзі! Наша волонтерська група благодійного фонду "Друзі – разом до перемоги" разом з колишнім співробітником СБУ на пенсії Олексієм Єлхіним раді передати нашим бійцям на фронт 8 дронів та 15 рацій моделі Hytera PD405, а також засоби особистої гігієни, теплі речі та продукти харчування (консерви, тушонка, чай, кава, їжа швидкого приготування, засоби від комарів). Задля допомоги нашим воїнам колишній співробітник правоохоронних органів, а нині пенсіонер Олексій Єлхін з Тернопільщини продав сімейну колекцію ікон. Також особлива подяка за допомогу у зборі теплих речей та продуктів харчування місцевим підприємцям та односельчанам Олексія", – повідомили у благодійному фонді "Друзі – разом до перемоги".

Волонтер з Тернопільщини Олексій Єлхін продав родинні реліквії для допомоги фронту фото 2 1Волонтер з Тернопільщини Олексій Єлхін продав родинні реліквії для допомоги фронту фото 2

За словами волонтера Олексія Єлхіна, наразі бійці ЗСУ особливо гостро потребують великої кількості дронів для активної розвідки, патрулювання територій та коригування вогню артилерії. Аналогічні моделі дронів добре себе зарекомендували та вже використовуються МВС та СБУ для контролю та патрулювання територій в прифронтових містах. Рації Hytera PD405 наші силовики та військові використовують як для координації дій в середині розвідгруп так і для коригування роботи артилерії.

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах