У Балаклії хлопець намагався викрасти автобус

У Балаклії хлопець намагався викрасти автобус. || Фото: поліція Харківської області

У місті Балаклія Харківської області поліцейські затримали 26-річного чоловіка за незаконне заволодіння автобусом комунального підприємства.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Правоохоронці розповіли, що 10 лютого до відділу поліції № 1 Ізюмського РУП надійшло повідомлення про незаконне заволодіння пасажирським автобусом, який знаходився на території автозаправної станції.

Поліцейські встановили, що 26-річний чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, помітив автобус із працюючим двигуном. Переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, чоловік підійшов до дверей водія, які не були зачинені, сів за кермо автобуса і поїхав.

Правоохоронці оперативно встановили місцезнаходження зловмисника та затримали його у порядку ст. 208 КПК України.

Слідчі відділу поліції №1 Ізюмського РУП повідомили затриманого про підозру за ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років із конфіскацією майна або без такої.

Последние новости