Є поранений та загиблий: росіяни обстріляли Печеніги

Росіяни обстріляли Печеніги. || Фото: facebook.com/MNSKHARKIV

16 травня близько 11:30 російські окупанти обстріляли Печеніги Чугуївського району. Внаслідок обстрілу виникло чотири пожежі.

Попередньо внаслідок обстрілу загинув 62-річний чоловік, 27-річний чоловік отримав поранення, повідомили в обласному управлінні рятувальників.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

"Горіли дві господарські будівлі та літня кухня на території різних домоволодінь, а також чагарники на площі 400 кв.м", - йдеться у повідомленні.

У Печенізькій селищній раді мешканців громади закликали перебувати поряд з укриттями та повідомили, що до кінця тижня установи та заклади селищної ради не працюватимуть.

"Заради вашої безпеки найближчими днями залишайтеся вдома, у укриттях або в ближній доступності до укриттів", - йдеться у повідомленні.

 

Последние новости