У Харкові біля ТЦ "Никольський" група молоді змусила підлітка на колінах співати український гімн.
Відео інциденту було опубліковано в одному із харківських Telegram-пабліків 16 березня. У пості йдеться, що з хлопця знущалися за слова "росія – топ".
Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
В одному з харківських Telegram-пабліків розповсюдили відео з повідомленням, що біля торгового центру "Никольський" у Харкові побили підлітка за позитивні відгуки про Росію. На одному з відео видно, що група підлітків оточила хлопця та завдає кількох ударів руками по тулубу. Також на відео зафіксовано, як хлопець, якого били, стоїть навколішки та співає гімн України.
[telegram post="vgorode_kharkiv/99279" desc=""]
Поліція Харкова під час моніторингу соцмереж виявила цю публікацію і зараз перевіряє інформацію про можливі протиправні дії щодо підлітка.
"Вказана інформація зареєстрована в установленому законом порядку. Проводиться перевірка та вживаються заходи щодо встановлення учасників події", - йдеться у повідомленні поліції.