Вранці 11 березня 2026 року російський безпілотник ударив по цивільному підприємству у Шевченківському районі Харкова. Почалася пожежа. На місці обстрілу працюють екстрені служби. Є загиблі та постраждалі.
Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
За даними міського голови Ігоря Терехова, удар припав по приватному сектору.
На 9:00 відомо про двох загиблих та сімох постраждалих. Усі постраждалі у тяжкому стані.
Внаслідок ворожого удару горить цивільне підприємство.
В ХОВА повідомили, що у лікарні зараз перебувають 47-річна, 50-річна і 60-річна жінки, а також чоловіки 39 і 49 років. Попередньо, у всіх – вибухові поранення із травмами різного ступеню. Також у лікарню доставили ще двох поранених – 33-річного і 36-річного чоловіків.
Також Шевченківський район було обстріляно 10 березня близько 19.25. Удару, попередньо, було завдано БПЛА типу "Герань-2". Пошкоджено гараж, господарські споруди, приватні житлові будинки. Без постраждалих.