У Немишлянському районі Харкова на гірці загинула 70-річна жінка.
Про це повідомили у поліції Харківської області.
Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
18 січня близько 14:00 до поліції надійшло повідомлення про виявлення жінки без ознак життя у Немишлянському районі Харкова. Тіло було на снігу, неподалік був виявлений тюбінг.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група відділу поліції №2 Харківського районного управління поліції №2. Поліцейські провели огляд місця події, опитали свідків та встановили особу загиблої. Нею виявилася 70-річна жінка.
За висновком судово-медичного експерта при первинному огляді тіла видимих тілесних ушкоджень не виявлено. Попередньо встановлено, що жінка зазнала несумісних із життям травм під час катання з гірки. Вона померла на місці пригоди до приїзду швидкої.
Слідчі відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України із приміткою "нещасний випадок".