Сьогодні, 13 жовтня, росіяни вдарили безпілотником по Харкову. Пошкоджено скління вікон гуртожитку та два цивільні автомобілі.
Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
За попередньою інформацією, "приліт" стався близько 9:20 у Київському районі Харкова.
Інформація щодо постраждалих наразі не надходила.
На місці працюють підрозділи ДСНС.
За словами мера міста Ігоря Терехова, удар стався по гуртожитку, в якому живуть вимушені переселенці з Куп‘янщини. Тип БПЛА зараз встановлюється.
Як пізніше розповіли у обласній прокуратурі, у кімнату гуртожитку навчального закладу влучив FPV-дрон. Також пошкоджено припарковані автомобілі.
За процесуального керівництва Київської окружної прокуратури м. Харкова розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).
Прокурори Київської окружної та Харківської обласної прокуратур спільно зі слідчими поліції задокументували наслідки збройної агресії рф.