Видавництво "Крокус" у результаті чергової атаки країни-агресора втратило палету з книгами на складі "Нової пошти" під Харковом.
Про це повідомила прес-служба видавництва.
Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Нагадаємо, в ніч на 3 червня російські війська атакували безпілотниками Харківський район. Одним із атакованих об'єктів виявилося сортувальне відділення "Нової пошти" у Коротичах. Внаслідок російської атаки знищено частину сортувального відділення. За попередніми оцінками площа займання становила близько 3000 м&³2;.
Серед поштових відправлень, що згоріли, була палета з книгами видавництва "Крокус".
"Там були новинки, на які ви з нетерпінням чекали: "Булькало", "Булькало. Нові пригоди в маленькій країні над річкою", а також "Койот Санрайз та його надзвичайна подорож". Ми втратили частинку серця, вкладену в ці видання, але не втратили головного – віри, що світло обов'язково переможе", – йдеться у повідомленні.
Поки що ці книги тимчасово недоступні, але видавці працюють над тим, щоб потрапити до читачів.