У Харківській області російські військові знімали свої злочини на вкрадений телефон, але не змогли вимкнути копіювання у хмарне сховище, тому відео стали доступні хазяйці телефону.
Про це повідомив керівник Слідчого управління поліції у Харківській області Сергій Болвінов.
Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
За його словами, росіяни знаходилися у с. Циркуни.
"До слідчого управління надійшла цікава заява від жительки області - на її сховищі в Гугл фото почали з’являтись фото та відео невідомих чоловіків у військовій формі, які пиячили та розважались на території її дому (вона в цей час була за кордоном), — розповівСергій Болвінов. — Думаю, ви вже все зрозуміли. В Циркунах, коли місто було під окупацією, жили рашисти, і деякі з них заселилися у домівку потерпілої.
Зламані двері, купа викраденої техніки, зниклий одяг - чоловічий та жіночий (в тому числі спідня білизна). І, звісно - пральна машина. Все це - стандартний почерк нелюдей, які прийшли на нашу землю творити лихо.
Свої фото рашисти робили на викрадену техніку. А мізків відключити хмарне сховище не вистачило. Головним шоком, судячи з фото, для них стала пляшка алкоголю з скорпіоном та змією всередині.
Більшість цих рашистів вже встановлені. Цікаво те, що вони родом з великих міст - Москва, Курськ, Нижній Новгород. Тобто, вони мали раніше бачити пляшки з алкоголем та пральні машинки. Але, судячи з поведінки цих індивідів, з ними та їх сумною долею все зрозуміло".