Протягом доби з 20 на 21 червня російські вйськові обстрілювали Київський, Індустріальний, Салтівський та Немишлянський райони Харкова.
Про це повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов.
Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
За даними голови ХОВА, вночі у Київському районі Харкова внаслідок російських ударів суттєво пошкоджено будівлю одного із освітніх закладів, приміщення зруйноване на 40%. У Салтівському районі зазнало обстрілу транспортне підприємство. Виникла пожежа, поранений працівник.
"По області протягом доби окупанти обстрілювали Ізюмський, Чугуївський, Харківський райони. Загалом за добу по області 3 загиблих, 7 людей поранені, усім надається медична допомога. Звертаюся до жителів Харківщини: не ігноруйте сигнали тривоги! Без нагальної потреби не перебувайте на вулицях", - каже голова ХОВА.
На лінії зіткнення в області тривають бойові дії.
"На Харківському напрямку ворог зосередив зусилля на утриманні зайнятих рубежів, намагається не допустити виходу ЗСУ в тил російському угрупуванню, що діє на Слов'янському напрямку. В районі Ізюму тривають бої, наші захисники відбивають атаки ворога та надійно тримають свої позиції", - розповів Олег Синєгубов.