У Боровській громаді повідомляють про накопичення російських військ та техніки

У Боровській громаді повідомляють про накопичення російських військ та техніки. || Фото: t.me/borova_gromada/932

На території тимчасово окупованої Борівської громади на Харківщині збільшується кількість російських військових та техніки.

Про це 1 травня повідомила Борівська селищна рада.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

"Кількість живої сили противника та ворожої техніки на території громади останнім часом зростає. Найбільше їх зосереджується у південно-східній та східній частинах громади. Населені пункти у цій місцевості є найбільш небезпечними для мирних жителів", - сказано у повідомленні.

У громаді відсутні електроенергія, вода, мобільний зв'язок та інтернет. У деяких населених пунктах немає газу.

Працюють кілька продуктових магазинів та аптек.

"Деякі необхідні ліки також можна отримати у Борівській центральній лікарні. Тут запас медичних препаратів поповнювали перед окупацією. Станом на 10 квітня, лікарня була забезпечена інсуліном мінімум на два місяці, а також ліками для нормалізації тиску та серцевими препаратами", - розповіли у селищному. раді.

[telegram post="borova_gromada/945" desc=""]

 

Последние новости