КП "Харківводоканал" спростувало фейк про воду, який надходить харків'янам у Viber

КП "Харківводоканал" спростувало фейк про воду, який надходить харків'янам у Viber. || Фото: antikor.com.ua

Харків'янам на Viber надходить інформація, ніби в Харкові перестануть подавати воду. У КП "Харківводоканал" спростували цей фейк.

Про це повідомили у Харківській міській раді.

Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

"КП "Харківводоканал" спростовує інформацію, яку розповсюджують у месенджері "Viber" з анонімних номерів", - розповіли у міськраді.

Останніми днями деякі містяни почали отримувати такі повідомлення: "Доброго дня всім! Харків, набирайте воду! Повідомте знайомим теж. Наразі подають на Харків залишки з водонасосної станції, та все. Інформація від мого тата (він там працює). Це надіслав мій однокласник".

КП "Харківводоканал" офіційно заявляє, що ця інформація не відповідає дійсності. Водопостачання міста здійснюється не з однієї насосної станції, а з різних джерел, об'єднаних у складну систему. В останні дні у зв'язку з порушенням електропостачання та системи транспортування води виникли проблеми з подачею води на Салтівському житловому масиві, в районах Нові Будинки, "Горизонт" та ХТЗ. Завдяки мужній роботі енергетиків систему електропостачання було відновлено, і зараз фахівці КП "Харківводоканал" вживають усіх необхідних заходів для нормалізації водопостачання вказаних районів.


Последние новости