Aroma Kava розігрує кавові зерна зі справжнього золота

Aroma Kava разыгрывает кофейные зерна из настоящего золота - фото

Aroma Kava разыгрывает кофейные зерна из настоящего золота - фото

События
07 октября 2021 13:12

Aroma Kava, українська мережа кав'ярень №1, закликає святкувати День кави не тільки 1 жовтня, а понад місяць. Aroma Kava першими в Україні запустили акцію, де кожен може спробувати щастя та виграти одне з 50 золотих кавових зерен! Крім цього, на учасників акції очікують сотні тисяч інших подарунків: улюблені напої, десерти та знижки на увесь асортимент.

Aroma Kava розігрує кавові зерна зі справжнього золота фото 1Aroma Kava розігрує кавові зерна зі справжнього золота фото 1

Для участі в акції необхідно зробити покупку на суму понад 50 гривень та отримати скретч-картку із захисним покриттям. Виграшна комбінація з трьох однакових зображень в ряд покаже, який приз на вас очікує. Отримати таку картку та обміняти на подарунок можна до 15 листопада 2021 року включно.

"Що спільного між кавою та золотом? Більше, ніж здається на перший погляд. Нині цей ароматний напій став атрибутом комунікації, продуктивності, гарного настрою та емоційної розрядки. Він міцно вкорінився у нашому житті та став цінним, як золото. Це й надихнуло нас першими в Україні запустити подібну національну акцію та розіграти золоті кавові зерна. До скарбу один сьорб!", — розповідають у пресслужбі мережі.

Детальні умови акції на сайті.

Про компанію:

Aroma Kava — найбільша українська мережа кав’ярень, заснована у 2013 році. Наразі компанія налічує 350 кав’ярень у 45 містах України.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях