"Місто vs. Урбазаври": Зелені сходи відкрилися після трансформації

На правах реклами.  glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

На правах реклами. glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

Досуг и еда
10 сентября 10:00

Трансформовані в рамках кампанії "Місто vs. Урбазаври" Зелені сходи на Театральному провулку вже стали доступні всім охочим. Урбаністи разом із брендом glo™ встановили на локації цікаві хвилеподібні лавочки і додали яскравих акцентів за допомогою артелементів. Нововведення підкреслили протяжність шляху та додали атмосфері сходів динамічних, творчих ноток, співзвучних сучасному духу міста. 

"Місто vs. Урбазаври": Зелені сходи відкрилися після трансформації фото

«Різниця між "було-стало" наочна. Раніше всі прагнули чимшвидше пробігти ці сходи. Тепер хочеться тут затриматися, побути, порозглядати всі артоб’єкти. Зелені сходи стали чудовим містком до району вулиці Куликівської, що активно розвивається», — прокоментувала трансформацію Ната Сміріна, солістка харківського гурту Pur:Pur і CITY HERO, що очолювала полювання на Хащозавра.

Трансформації зробили за допомогою методів тактичного урбанізму, в основі якого лежить теорія маленьких справ. Справжні перетворення починаються з локальних трансформацій, тож не обов’язково братися за щось глобальне, щоб створювати значущі зміни у міському середовищі. При цьому зміни на місцях дозволяють привернути увагу до певних проблем і розпочати діалог щодо їх вирішення.

"Місто vs. Урбазаври": Зелені сходи відкрилися після трансформації фото 1

"Сподіваюсь, трансформована локація стане популярною. Коли я прийшла сюди і побачила цю хвилеподібну лавочку – я просто закохалася! Дуже круто!" — додала Ната Сміріна. 

Нагадаємо, в рамках кампанії "Місто vs. Урбазаври" за підтримки бренду glo™ у Харкові було знайдено трьох Урбазаврів: Хащозавра на Зелених сходах, Парковкозавра у Костюринському провулку та Річкозавра на спуску до річки біля Центрального ринку. Кожен з них уособлював типові урбаністичні проблеми Харкова, зокрема занедбаність і непристосованість просторів для людей. Під час всеукраїнського голосування визначили, що остаточно позбутися варто саме Хащозавра.

"Місто vs. Урбазаври": Зелені сходи відкрилися після трансформації фото 2

Трансформація Зелених сходів дала можливість харків’янам та гостям міста по-новому поглянути на колись популярний маршрут. З яскравими кольоровими акцентами і лавочками для відпочинку гуляти ним знову стане цікаво та комфортно. А також на локації встановлено інтерактивні труби, через які можна спілкуватися на відстані. 

"Трансформації, які впроваджують у життя урбаністи разом із брендом glo™ — це не просто тимчасові покращення. Це можливість поглянути інакше на наші міста загалом, розпочати діалог про урбаністичні проблеми і способи їх вирішення. Глобальні зміни починаються з маленьких справ, на які здатен/-на кожен/-на, і їх можна робити з легкістю і задоволенням! Доведено проєктом "Місто vs. Урбазаври" і всіма, хто до нього долучився!" — каже BIG HERO кампанії та амбасадорка бренду glo™ Леся Нікітюк.

Трансформація в рамках кампанії "Місто vs. Урбазаври" також торкнулася локацій у Києві та Одесі.  В Instagram проєкту та в акаунті @urbanreforms можна побачити весь процес трансформації місць у всіх містах, а також стежити за подальшим життям спотів. А в інстаграм-акаунті @glo_ukraine — стежити за новими нестандартними та цікавими проєктами бренду.

Читай все новости Харькова в Facebook и подписывайся на нас в Instagram и Viber.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях