БУДУ. Original jazz music

БУДУ. Original jazz music  - фото

У київського біг-бенда БУДУ виходить новий альбом «Салют». Четвертий (він же – пятий) в їхній дискографії і перший з новою вокалісткою Марією Усенко. Раніше вже було випущено три альбоми – Катин Эхолёт (2017), ЧашКачая (2018), Видих – Вдих (2019).

У альбомі міститься 13 композицій, які поступово і логічно розкривають концептуальний задум і ліричний мотив його народження. Головне, щоб творці і глядачі були задоволені тим, що народилося в результаті. Тут зроблено все можливе, щоб результат був приємний для всіх. Варто відзначити, що альбом записували вже звично в Лондоні, на студії Metropolis, взимку 2020 року (всі попередні альбоми записувались там же), а вигададували у Венеції влітку 2019 року. Саундпродюсерами виступили Максим Гладецький і Ліам Нолан.

Цей легкий і світлий альбом стане одним із відтінків тієї картини реального світу, яка виконає роль експоната музею тонкого мистецтва людяності. Того свiту, який не чекає і робить все за своїми правилами.

Бронювання квитків за посиланням, тільки писати (не дзвонити) viber, телеграм +380503277996
попередньо - 250 грн.
в день концерту - 300 грн.
(посадка вільна)

Кількість квитків обмежена. Все санітарно-епідеміологічні норми будуть дотримані. Організатори просять дотримуватися фізичну дистанцію в клубі на заході. У клуб будуть допущені відвідувачі при повністю одягнутих засобах індивідуального захисту (зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, в тому числі виготовлених самостійно).

Подія у Фейсбук

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях