Дні Данії у Харкові

Дні Данії у Харкові

З 6 по 14 жовтня пройдуть Дні Данії у Харкові.

Протягом тижня харків’яни зможуть поринути у данську культуру, дізнатись про данські традиції, цінності та стати частиною цікавих інтерактивних подій.


Програма

У програмі: Фестиваль кіно, Міжнародна фотовиставка, театральні вистави, лекції, дискусії та круглі столи з питань архітектури, демократії те велокультури.

6 жовтня:

16:30 – прес-конференція за участю Посла Королівства Данія в Україні для представників ЗМІ та блогерів (ТЦ "Французький бульвар").

18:00 – відкриття Міжнародної фотовиставки "Що є Данія для тебе?" (ТЦ "Французький бульвар", 2-й поверх).

18:40 – відкриття Фестивалю кіно Данії та урочистий прийом на честь Днів Данії у Харкові (кінотеатр "Планета кіно" у ТЦ "Французький бульвар").

8 жовтня:

17:00 – Панельна дискусія "Mental Rebuild" та презентація експерта з данської компанії "Signal" Біргітте Андерсен (Харківська Школа Архітектури). Сторінка заходу у Facebook.

10 та 11 жовтня:

19:00 – театральна вистава "TRIGGER" від данської театральної групи "CONTACT" ("Інді Клаб"). Більше про подію.

12 жовтня:

Майстер-клас “Данська кухня” від кулінарної студії “Кухня” (участь безкоштовна на конкурсній основі, час та місце будуть повідомлені фіналістам).

13 жовтня:

10:00 – панельна дискусія "Данські цінності в дії" та презентації експертів (Харківський Державний Університет ім. Каразіна). Більше про захід.

14:00 – відкриття муралу на данську тематику в рамках конкурсу "Kharkiv smART Fest" (Харківський оперний театр).

17:00 – панельна дискусія "Харків – велосипедна столиця України: досвід Копенгагена?" та презентації експертів (Харківська Школа Архітектури). Більше про захід.

14 жовтня:

11:00 – "Danish Ride" – спробуйте, як це – їздити на велосипеді вулицями Копенгагена (Міський парк "Стрілка"). Сторінка заходу у Facebook.

Кожного дня (6 – 14 жовтня):

Покази Фестивалю кіно Данії (кінотеатр "Планета кіно").

Дні данської кухні (мережа кав’ярень "Sweeter").

Тиждень данської літератури (книгарня "Є").

Детальна інформація про заходи на сторінці проекту.

ГДЕ, КОГДА И ПОЧЕМ
Когда:
6 октября 2017 - 14 октября 2017, 11:00
Адрес:
ул. Академика Павлова, 44б
Телефон:
(057) 751-94-00